Overslaan en naar de inhoud gaan

Gebruikerslogin

IVV is geaccrediteerd door UNESCO als expertisecentrum voor Immaterieel Cultureel Erfgoed

Westerlo, 6 januari 2014

UITNODIGING

Beste vrienden,

dank zij de inzet van heel veel idealisten, die de plicht aanvoelden om de traditie verder te zetten, bestaat de Sint Sebastiaansgilde van Westerlo reeds meer dan 400 jaar.

Idealisten bestaan nog steeds. Wim Bosmans, conservator van de Europese volksinstrumenten, is zo iemand. Sinds de jaren 70 is hij ononderbroken op zoek geweest naar oude dansen, melodietjes, instrumenten en liedjes.

Ook in de streek van Westerlo zoeken jonge idealisten nu nog naar rituelen, gebruiken en verhalen van hun voorouders en veel meer. De Gilde steunt alle initiatieven.

Wim Bosmans bezit een schat aan informatie omtrent al wat reeds in de Kempen genoteerd werd of zelfs uitgegeven. Hij is bereid deze informatie met u te delen. Samen met Ritteke, zijn lief vrouwtje, en zijn klasse muzikanten kan Wim ook laten horen hoe het vroeger was en hoe het moet geklonken hebben.

Dit alles komt hij tonen, vertellen en spelen op:

1 februari e.k. om 20u30

in de Asberghoeve, Asberg 2  te Westerlo

Wij zijn er van overtuigd dat ook u er wilt bij zijn en voor ons zal het een genoegen zijn u te mogen begroeten. Noteer alvast de datum.

tot zolang,

voor de gilderaad,

Richard Van der Staey

x

Please add some content in Animated Sidebar block region. For more information please refer to this tutorial page:

Add content in animated sidebar